English

O nás

Len si predstavte, že máte viac času na svoju rodinu, záujmy, športové aktivity a priateľov...
Využite upratovacie služby Upratovanie Expres a nechajte nás ušetriť vám čas!

Vieme, že v dnešnej hektickej dobe je veľmi ťažké nájsť si čas na rodinu, priateľov či vlastné záľuby. Preto vás chceme odbremeniť od činností akými sú upratovanie a činnosti spojené s chodom domácnosti. Zabezpečíme, aby vaša domácnosť bola vždy udržiavaná a čistá a vy sa tak môžete venovať tomu, čo máte radi. Naši profesionálni pracovníci sú diskrétni a spoľahliví.     S nami máte o starosť menej. Preberieme kompletné upratovanie Vašej domácnosti, prevádzky, kancelárie alebo celej firrmy. Služba Upratovanie Expres – od nás pre Vás! 
 

Pomáhame iným

S každou službou, ktorú si objednáte, pomáhate ľudom v núdzi.
 

Časť každej vašej platby pomáha organizácii DOBRÝ ANJEL a detským onkologickým pacientom, ktorí potrebujú našu pomoc. Stante sa tiež Dobrým Anjelom!

Našim poslaním je spolupodielať sa na charitatívnej činnosti a poskytnúť pomoc ľudom v núdzi bez ohľadu na rasu, národnosť a vierovyznanie. Spoluprácou s nami podporujete spolok Slovenská katolícka CHARITA, ktorá pomáha opusteným deťom a mladým, rodinám v núdzi, postihnutým ľuďom, chorým, starším, zomierajúcim, ľuďom bez domova, migrantom a utečencom, tehotným ženám a matkám s deťmi v núdzi
.